A tegnapi heves vihar több helyszínen okozott károkat a XV. kerületben: kidőlt fák, megrongálódott közterületek, valamint helyenként vízfelgyülemlés és elöntések nehezítik a helyzetet.

Kollégáink az önkormányzattal szoros együttműködésben, nagy erőkkel dolgoznak a károk gyors felmérésén és elhárításán. Elsődleges célunk a biztonságos közlekedés mielőbbi helyreállítása és a veszélyes helyzetek megszüntetése.

Kérjük a lakosság türelmét és együttműködését a munkálatok ideje alatt! Amennyiben veszélyes, beavatkozást igénylő helyszínt észlelnek, jelezzék az illetékes szerveknek.

Köszönjük mindenkinek a megértést és a segítőkész hozzáállást!