Főbb feladatok, munkák:

  • Microsoft és egyéb szerver kiszolgálói környezet üzemeltetése
  • Új rendszerek konfigurálása, szoftvertelepítés
  • Hardver/szoftver karbantartások, frissítések elvégzése
  • Dokumentációk, eljárásrendek kezelése és adminisztrálása
  • Alkalmazások karbantartása, támogatása, hibaelhárítása
  • Rendszeres üzemeltetési feladatok elvégzése
  • Napi incidensek kezelése, megoldása és a kollégák támogatása
  • Programok bevezetésében és oktatásában való részvétel
  • Kapcsolattartás szoftverfejlesztőkkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Hálózati eszközök konfigurálási és üzemeltetési tapasztalat
  • Windows és egyéb szerver operációs rendszerek vállalati szintű üzemeltetése terén szerzett tapasztalat
  • Szerver hardware ismeret és hibaelhárítási gyakorlat

Előnyt jelent:

  • Önállóság, precizitás, határozottság, jó adminisztrációs készség
  • Jó kapcsolatteremtő és együttműködő készség
  • SQL/MYSQL programozási ismeretek

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XV. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, akkor magyar nyelvű fényképes önéletrajzát bruttó bérigény megjelölésével várjuk az allas@palotah.hu e-mail címre.

Az álláspályázatokhoz kapcsolódó adatkezelésünket megtekintheti ide kattintva.